Toyota hybrydowa Wrocław

Toyota Hybrydowa Wrocław

Szybkość, bezawaryjność, niskie koszty utrzymania – to cechy, których często poszukują Klienci w naszych samochodach. Te wszystkie wymagania spełnia Toyota hybrydowa. Do tego jest przyjazna dla środowiska, a korzystanie z niej wiąże się z wieloma przywilejami dla kierowców.

 

Toyota hybrydowa – co sprawia, że jest wyjątkowa?

Tajemnica tkwi w połączonym działaniu trzech urządzeń– silnika benzynowego, elektrycznego oraz akumulatora hybrydowego. Zadaniem tego ostatniego jest gromadzenie energii. Co to oznacza w praktyce? Kiedy samochód hamuje i wytwarza energię, jest ona odzyskiwana przez silnik elektryczny. Jej nadwyżki trafiają też do akumulatora wtedy, gdy auto porusza się ze stałą prędkością. Dzięki temu może ona być wykorzystana ponownie. W rezultacie zużywa się o wiele mniej paliwa niż w przypadku aut o standardowym napędzie. Co więcej, podczas powolnej jazdy w stałym tempie silnik spalinowy ma jedynie funkcję wspomagającą w stosunku do swojego elektrycznego odpowiednika. W ten sposób Toyota hybrydowa pozwala zaoszczędzić na zużyciu paliwa.

 

Ładowanie to już przeszłość

Wiele osób zastanawia się nad tym, ile kosztuje prąd, którego potrzebuje do jazdy hybryda. Toyota postanowiła rozwiązać ten problem, całkowicie rezygnując z ładowania pojazdów niskoemisyjnych. Wykorzystywana w tych autach energia jest wytwarzana m.in. podczas hamowania, a nawet w czasie jazdy, kiedy działa silnik spalinowy. To dlatego nie musisz już pamiętać o tym, by uzupełnić niedobory energii, a korzystanie z pojazdu hybrydowego staje się nie tylko bardziej oszczędne, ale również komfortowe.

 

Bezawaryjna hybryda – Toyota stawia na trwałość

Korzystając z naszych hybryd, możesz zapomnieć o częstych naprawach i wizytach u mechanika. Niskoemisyjne modele Toyoty mają o wiele mniej elementów narażonych na szybkie zużycie niż standardowe samochody. Na dodatek ich układ hamulcowy cechuje ponadprzeciętna trwałość. Niska awaryjność znacząco wpływa na wygodę użytkowania oraz zmniejsza koszty związane z utrzymaniem pojazdu w dobrym stanie.

 

Ekologiczna Toyota hybrydowa – Wrocław wspiera rozwiązania przyjazne środowisku

Coraz więcej osób zwraca uwagę na to, czy wykorzystywane przez nich rozwiązania są przyjazne dla środowiska. Jeśli i Ty do nich należysz, przekonaj się jak ekologiczna jest nasza hybryda. Toyota z napędem hybrydowym pozwala na stosunkowo niską emisją spalin w porównaniu z pojazdami działającymi wyłącznie w oparciu o silnik na benzynę. Model Prius Hybrid został nawet trzykrotnie uhonorowany nagrodą za najlepszy ekoprzyjazny silnik. To najlepszy dowód na to, jak ekologiczna jest Toyota hybrydowa. Wrocław należy do miast, w których korzystanie z niskoemisyjnych samochodów wiążą się z różnymi przywilejami. Ich kierowcy mogą np. płacić mniej za miejsca parkingowe. To duże ułatwienie dla właścicieli hybryd!

 

W naszym salonie czeka na Ciebie 8 modeli samochodów z napędem hybrydowym. Sprawdź jakie mają wyposażenie i skorzystaj z jazdy próbnej. Dzięki temu przekonasz się jak Toyota hybrydowa sprawdza się na drodze. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące wybranych pojazdów – zachęcamy do kontaktu!