Toyota Yaris Hybrid

Toyota Hybrydowa Wrocław

Kompaktowy samochód do miejskiej dżungli

Toyota Yaris Hybrid to propozycja japońskiego giganta dla tych, którzy szukają efektywnego, ekologicznego i dynamicznego samochodu miejskiego. Ta kompaktowa hybryda zyskuje coraz większą popularność, łącząc oszczędność paliwa z nowoczesnym designem i zaawansowanymi technologiami.

Ile pali Toyota Yaris Hybrid?

Kiedy rozmawiamy o hybrydach, nie sposób pominąć tematu spalania i emisji CO2. Hybrydowa Toyota Yaris imponuje efektywnością paliwową, szczególnie w warunkach miejskich.

Średnie zużycie paliwa dla tego modelu zaskakuje pozytywnie, plasując się na niskim poziomie, co oznacza mniejsze wydatki na tankowanie. W wybranych modelach hybrydowych Toyoty Yaris średnie zużycie paliwa nie przekracza 4 litrów, a emisja C02 jest poniżej 90 g/km.

Ile kosztuje Hybrydowa Toyota Yaris?

Choć hybrydy często kojarzone są z wyższą cen, Toyota Yaris Hybrid wypada korzystnie w porównaniu do konkurencji. Cena zakupu, zwłaszcza biorąc pod uwagę oszczędności paliwowe, sprawia, że staje się to atrakcyjną opcją dla tych, którzy chcą łączyć komfort jazdy z oszczędnością.

Wersje Active Hybrid oraz Comfort Hybrid wypadają najkorzystniej cenowo. Toyota Yaris w wersji GR Sport to nieco większy wydatek, ale za to z dodatkowymi ulepszeniami. Ceny wybranych modeli zaczynają się już od około 96 000 zł.

Hybrydowa Toyota Yaris to idealna propozycja miejskiego samochodu, który sprawdzi się również na dłuższych, poza miastowych trasach. Jednak bardziej wymagający kierowcy mogą postawić na nową Toyotę CH-R.

Sprawdź równeż